Щодо проведення щеплення від COVID-19 на території сільської ради

Дата: 26.10.2021 16:01

Сьогодні, 26.10.2021, відбулася зустріч сільського голови Ігоря Волосюка з першим заступником голови Камінь- Каширської райдержадміністрації Олександром Михаліком. Розглядалось питання вакцинації населення Сошичненської громади. Зокрема,  О.Михалік відмітив, що процес проведення щеплення від COVID-19 на території сільської ради проходить повільними темпами і потребує прискорення. Так за минулу добу в селах Нуйно та Сошичне не провакцинувалась жодна людина. На що сільський голова відповів, що на це є об'єктивні та суб'єктивні причини: стан здоров'я людини, релігійні переконання, мала інформованість.
 Прийнято рішення про те, що робота з вакцинації  в громаді повинна активізуватися, адже від неї залежить здоров'я і життя людей