Шановні земляки!

Дата: 13.10.2021 13:51

Шановні земляки!

Наближається 14 жовтня—дата в календарі, особлива для українського народу. Адже  цей день – Покрови Пресвятої Богородиці, проголошено Днем українського козацтва, а також він вважається Днем створення Української повстанської армії.

14 жовтня 2014 року президентським указом започатковано День захисника України, який 14 липня 2021 року перейменовано на День захисників і захисниць України.

Дозвольте привітати з святами усіх, а особливо тих, хто захищав і захищає нашу Незалежність, ціною свого здоров’я боронить рідну землю, береже наш мирний сон. Ви—наш щит і оберіг.

Вічна пам’ять героям, які заплатили своїм життям за наше мирне майбутнє. Низький уклін перед їх рідними і близькими.

Бажаю всім міцного здоров’я, позитивних емоцій, задоволення від життя. Нехай панує  злагода у ваших сім’ях, буде достаток у ваших домівках. Нехай настане мир на нашій багатостраждальній землі.