Ремонт дороги відчули жителі вулиць Шкільної та Зарічної в с. Сошичне

Дата: 06.10.2021 16:38

Не секрет, що однією з найболючіших проблем громади залишається стан доріг. Тому кожна робота, пов'язана з їх ремонтом є приємною подією для наших громадян. Нещодавно це відчули жителі вулиць Шкільної та Зарічної в с. Сошичне. За їх ініціативи та за сприяння сільської ради, ми виділили кошти з місцевого бюджету 11600 грн, було поновлено білощебеневе покриття на дорогах даних вулиць. Всі роботи проведені силами їх жителів, які дружно,  із власною технікою брали участь у ремонті.

Це є яскравим прикладом того, як спільними зусиллями влади і громади долаються труднощі і проблеми.