Працівники екстреної медичної допомоги отримали ключі від автомобіля швидкої допомоги

Дата: 21.07.2021 17:10

І ще один хороший день в житті нашої громади. Завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського за кошти Національної служби здоров'я України в рамках договорів, укладених Волинським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, завдяки підтримці Волинської обласної ради та Волинської ОДА пунк ЕМД с. Сошичне одержав новий автомобіль екстреної медичної допомоги. Новий, по- сучасному обладнаний транспортний засіб- це можливість отримати оперативнішу і більш якісну невідкладну лікарську допомогу, це не одне врятоване життя.

З метою покращення надання медичних послуг населенню, для пункту ЕМД с. Сошичне було виділено окреме приміщення, де проведено внутрішній ремонт, встановлено котел твердопаливний, підведено воду, влаштовано каналізацію, замінено вікна та двері.

Сподіваємось, що створення комфортних умов роботи для дружного і професійного колективу ЕМД с. Сошичне полегшить його важку працю, таку необхідну жителям нашої громади