Результати: Ліцей с. Залісся та гімназія с. Личини

Дата: 01.07.2021 15:42

29 червня 2021 року відбувся конкурс на зайняття  посад керівників закладів загальної середньої освіти Сошичненської сільської ради. Конкурс проводився на заміщення посад директорів закладів  загальної середньої освіти: ліцею с. Залісся (1 учасник) та гімназії с. Личини (1 учасник).

За результатами конкурсу, а саме: тестування (перевірки знань у галузі «освіта»), виконання ситуаційних завдань, презентації перспективного плану розвитку закладу освіти  та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, було визначено переможців конкурсу. Комісія рекомендовала Сошичненському сільському голові призначити керівниками закладів освіти та укласти з ними контракт строком на 6 років  як для осіб, які призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вдруге:

• директора ліцею с. Залісся – Карпук Лідію Миколаївну;
  • директора гімназії с. Личини  Олещук Надію Панасівну.