Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення посад директорів ліцею с. Качин та ліцею с. Нуйно Сошичненської сільської ради

Дата: 05.07.2021 14:22

Сошичненської сільської ради

Директора ліцею с. Качин:

Лук’янчук Оксана Степанівна – 44 роки, має повну вищу педагогічну освіту, вчитель вищої категорії, досвід педагогічної роботи становить 24 роки.  З  2000 року і по сьогоднішній час викладає зарубіжну літературу, українську мову та літературу в ліцеї с. Качин.

Ковальчук Світлана Василівна – 54 роки, має повну вищу педагогічну освіту, вчитель вищої категорії, досвід педагогічної роботи становить 36 років.

З 1998 року працювала заступником директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Качин. З  серпня 2020 року і по сьогоднішній час виконуюча обов’язки директора ліцею с. Качин. Обиралась депутатом районної ради 2 двох скликань. На даний час є депутатом Сошичненської сільської ради.

Директора ліцею с. Нуйно:

Матич Юрій Андрійович – 40 років, має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Релігієзнавство». З 2012 по 2018 рік працював керівником історико – краєзнавчого гуртка у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Качин, досвід педагогічної роботи становить 6 років.  З  2001 року  призначений настоятелем Свято-Успенського храму села Качин, де і служить до цього часу.

Кусік Роман Миколайович – 30 років, має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Фізичне виховання». З  2013 по 2016 рік працював вчителем біології та фізичної культури в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Нуйно. З грудня 2020 року виконуючий обов’язки директора ліцею с. Нуйно.

Конкурсний відбір у формі письмового тестування на знання законодавства у сфері освіти з врахуванням професійних обов’язків,  розв’язання ситуаційного завдання та публічна і відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти буде проведено о 10.00 год. на посаду директора ліцею с. Нуйно та о 12.00 год. на посаду директора ліцею с. Качин 14 липня 2021 року за адресою: Камінь – Каширський район, с. Нуйно, вул. Лесі Українки, 76 (приміщення ліцею с. Нуйно)