Зі святом Святої Трійці!!!

Дата: 20.06.2021 09:24

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним та величним християнським святом – Днем Святої Трійці!

Цього світлого дня до наших осель разом з рясним зеленим гіллям входить мир і Боже благословення. Світлішають наші думки, серця наповнюються добром, а у душах настає спокій та злагода.

Сьогодні нам як ніколи потрібні сили та натхнення для збереження на рідній землі згоди та єдності, заради розбудови і зміцнення нашої Батьківщини.

Бажаю всім сімейного затишку, добробуту, миру і взаєморозуміння. Нехай Свята Трійця дарує Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день, освячує та береже кожного з нас на дорозі правди та порозуміння, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань. Дорога хай буде встелена квітами радості, а на  шляху розпускаються гілки надій, Пресвята Трійця пошле світло благодаті і щирої любові для Вас і Ваших близьких!

З повагою сільський голова                                                                           Ігор ВОЛОСЮК!!!