Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення посад директорів гімназії с. Личини та ліцею с. Залісся Сошичненської сільської ради

Дата: 04.06.2021 15:22

Директора гімназії с. Личини:

Олещук Надія Панасівна – 55 років, має повну вищу педагогічну освіту, вчитель вищої категорії та має звання «старший вчитель», досвід педагогічної роботи становить 34 роки, в тому числі – 18 років на посаді директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Личини. Є депутатом районної ради четвертого скликання.  З  2002 року  працює директором  в ЗЗСО с.Личини.

Директора ліцею с. Залісся:

Карпук Лідія Миколаївна – 56 років, має повну вищу педагогічну освіту, вчитель вищої категорії, звання  «старший вчитель», досвід педагогічної роботи становить 36 років, в тому числі – 25 років  на посаді директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Залісся Камінь – Каширського району.   Працювала заступником директора з навчально – виховної роботи з 1987 року по 1995 рік.   З  1995 року  працює директором  в ЗЗСО с. Залісся.

Конкурсний відбір у формі письмового тестування на знання законодавства у сфері освіти з врахуванням професійних обов’язків,  розв’язання ситуаційного завдання та публічна і відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти буде проведено о 10.00 год. 29 червня 2021 року за адресою: Камінь – Каширський район, с. Залісся, вул. Соборності, 66.