Громадське обґрунтовування детального плану території для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за межами населеного пункту села Нуйно, Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області

Дата: 30.04.2021 10:25

Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: "Детальний плану території для розміщення тимчасової споруди для провадження  підприємницької діяльності за межами населеного пункту села Нуйно, Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області ".

Замовник містобудівної документації: Сошичненська сільська рада Камінь-Каширського району Волинської області.

Розробник містобудівної документації: Фізична особа-підприємець Білевич Олексій Сергійович

Підстави для розробки: розпорядження Сошичненської сільської ради від 22 березня 2021 року № 59.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н., с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, ІІ поверх адмінбудинку сільської ради в період з 30 квітня по 31 травня 2021 року.

Посадова особа,  відповідальна за організацію розгляду пропозицій: спеціаліст ІІ категорії землепорядник Сошичненської сільської ради Трушик Олександр Миколайович.

Пропозиції до проекту містобудівної документації можна подавати за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н., с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, ІІ поверх адмінбудинку сільської ради.

Строк подання пропозицій громадськості: з 30 квітня по 31 травня 2021 року включно.

Строк розгляду пропозицій громадськості: протягом місячного строку з дня їх надходження.

Громадські слухання відбудуться: 31 травня 2021 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н., с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, ІІ поверх адмінбудинку сільської ради (зал засідань).