Участь в проєкті «Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області»

Дата: 29.04.2021 15:19

Сошичненська ТГ – учасниця проєкту «Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області», який реалізується громадською організацією «Ґендерний креативний простір» за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

Заходи та активності Проєкту триватимуть протягом 6 місяців – з квітня до жовтня 2021 року і будуть проходити як в онлайн, так і в офлайн-форматах при підтримці управління освіти та науки Волинської обласної державної адміністрації.

За Проєктом передбачено проведення дослідження гендерної чутливості, доступності, інклюзивності, безпечності освітнього середовища та освітніх послуг у двох закладах освіти Сошичненської громади – ліцеї с.Нуйно та нуйнівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» з використанням інструменту гендерного аудиту у відповідності до «Партнерства Біарріц» за гендерну рівність під консультативним супроводом експерток ГО «Ґендерний креативний простір».

Координувати проєктом «Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області» у Сошичненській ТГ буде Юлія Парфелюк, головний спеціаліст з питань освіти.

Разом із Сошичненською ТГ у проєкті братимуть участь ще три громади Волинської області – Городищенська ТГ (Луцький район), Павлівська ТГ (Володимир-Волинський район), Самарівська ТГ (Ковельський район).