ПОПЕРЕДЖЕННЯ про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

Дата: 26.04.2021 09:17

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

26 квітня  Вночі та вранці  в повітрі очікуються сильні заморозки 0?,-5 ?. (Рівень небезпечності ІІ-помаранчевий)

26  квітня

Луцьк  Мінлива хмарність.  Вночі без істотних опадів, вдень невеликий короткочасний дощ. Видимість 2-4 км. Вночі та вранці в повітрі сильні заморозки 0,-2?. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2? морозу, вдень 7-9? тепла.

Область Мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий короткочасний  дощ.   Видимість 2-4 км. Вночі та вранці в повітрі сильні заморозки 0?,-5? .  Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5? морозу, вдень 5-10? тепла.

27 квітня   Мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці в повітрі сильні заморозки 0?,-5?. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5? морозу, вдень 5-10? тепла.

28 квітня  Мінлива хмарність.  Без опадів.  Вночі та вранці в повітрі сильні заморозки 0?, -5?. Вітер південно-східний,  5-10 м/с. Температура вночі 0-5? морозу, вдень 10-15? тепла.

Консультативний прогноз:

29 квітня Мінлива хмарність. Вночі без опадів. Вдень невеликий дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6? тепла,  вдень 12-17? тепла.

30 квітня Хмарно з проясненнями.  Дощ, місцями гроза. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 5-10? тепла, вдень 13-18? тепла.