Оголошує прийом документів На заміщення тимчасово вакантної посади головний спеціаліст-юрисконсульт Сошичненської сільської ради

Дата: 13.04.2021 08:47

Сошичненська сільська рада

Оголошує прийом документів

Вимоги до посади: вища освіта не нижче ступеня бакалавра (магістр); без вимог до стажу роботи; вільне володіння державною та діловою мовами; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; знання основ права та практики застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

заяву на участь у конкурсі;

заповнену особову картку за формою № П-2ДС, автобіографію;

фото розміром 3 х 4 см;

копію документу про освіту (підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, присудження наукового ступеня);

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік;

письмову згоду на обробку персональних даних.

Документи для участі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За детальною інформацією про умови конкурсу та подачі документів для участі в ньому звертатись за адресою: 44543, Волинська область, Камінь-Каширський район, с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, приміщення сільської ради.

Телефони для довідок: +380335791992