До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 26.05.2022 15:52

https://rada.info/upload/users_files/04333135/e070a487485623bd2abab1ce4edf9a2b.jpgШановні жителі територіальної громади, які мають статус внутрішньо-переміщених осіб. Представники Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) повідомили, що реєстрація фізичних осіб (для отримання грошової допомоги ВПП) через децентралізовані органи влади припиняється 31 травня 2022 року; це означає, що невикористані токени будуть деактивовані та самореєстрація через токени буде неможливою починаючи з  01 червня. Враховуючи вищевикладене, просимо внутрішньо-переміщених осіб вчасно (26 – 31 травня 2022 року) звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сошичненської сільської ради (вул. Ковельська, 102, с. Сошичне, Камінь-Каширський район, Волинська область для отримання грошової допомоги від ВПП ООН.