Громадське обґрунтовування проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,8723

Дата: 13.10.2021 12:49

Сошичненська сільська рада інформує жителів Сошичненської територіальної громади та інших зацікавлених осіб про початок процедури громадського обговорення з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: " Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,8723 ".

Замовник містобудівної документації: Сошичненська сільська рада Камінь-Каширського району Волинської області.

Розробник містобудівної документації: Фізична особа-підприємець Майстер Наталія Валеріївна

Підстави для розробки: рішення Личинівської сільської ради від 20 лютого 2020 року № 35-4-5/2020.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н., с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, ІІ поверх адмінбудинку сільської ради в період з 13 жовтня по 15 листопада 2021 року.

Посадова особа,  відповідальна за організацію розгляду пропозицій: спеціаліст ІІ категорії землепорядник Сошичненської сільської ради Трушик Олександр Миколайович.

Пропозиції до проекту містобудівної документації можна подавати за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н., с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, ІІ поверх адмінбудинку сільської ради.

Строк подання пропозицій громадськості з 13 жовтня по 15 листопада 2021 року включно.

Строк розгляду пропозицій громадськості: протягом місячного строку з дня їх надходження.

Громадські слухання відбудуться: 15 листопада 2021 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н., с. Сошичне, вул. Ковельська, 102, ІІ поверх адмінбудинку сільської ради (зал засідань).