Сошичненська сільська територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти рішень сільської ради №- «Проєкти рішень 26 сесії»

Кількість переглядів: 92
Скликання: 8 скликання
Сесія: 26 сесія
Тип документу: Проєкти рішень сільської ради
Дата: 21.09.2023
Автор: Проєкти рішення 26 сесії
Номер документу: -
Назва документу: Проєкти рішень 26 сесії
Прикріплені файли:
 1. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) С(Ф)Г «Воля Нова» Семенюку П.Т. (0.32 МБ)
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Центральна в с. Качин (0.04 МБ)
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Перемоги в с. Сошичне (0.04 МБ)
 4. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину – власнику документів, що посвідчують право на земельну частку (пай) в с. Нуйно (0.05 МБ)
 5. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці – власниці документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Качин (0.05 МБ)
 6. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Сошичне (0.05 МБ)
 7. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (0.04 МБ)
 8. Про припинення договору оренди земельної ділянки в зв'язку зі смертю орендаря (0.04 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється (0.04 МБ)
 10. Про затвердження Стратегії розвитку Сошичненської територіальної громади на 2023 - 2027 роки (0.06 МБ)
 11. Про внесення змін до договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом для рибогосподарських потреб за кадастровим номером 0721486902:05:000:0001 загальною площею 14,3 га (0.06 МБ)
 12. Про внесення змін в план діяльності Сошичненської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік (0.02 МБ)
 13. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Сошичненської сільської ради (0.04 МБ)
 14. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу прав оренди земельних ділянок (0.08 МБ)
 15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передача в оренду невитребуваних земельних часток паїв (0.07 МБ)
 16. Про затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом продажу права оренди на земельних торгах (0.04 МБ)
 17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Швораку Володимиру Пилиповичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сухацькому Степану Степановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Балецькому Сергію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Швораку Василю Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Сошичне (0.04 МБ)
 21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Левчук Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства в с. Сошичне (0.04 МБ)
 22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Левчуку Михайлу Григоровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Сошичне (0.04 МБ)
 23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кузуб Надії Мойсеївні для ведення особистого селянського господарства в с. Сошичне (0.04 МБ)
 24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюку Михайлу Федоровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Сошичне (0.04 МБ)
 25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Юхимуку Миколі Федоровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Залісся (0.04 МБ)
 26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цимерману Василю Івановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Вегері Аллі Василівні та Борис Світлані Василівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Савлук Тетяні Степанівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пшонюк Ганні Петрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Приймачук Ользі Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в селі Качин (0.04 МБ)
 31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Андрієвській Ніні Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Максимук Ніні Василівні для ведення особистого селянського господарства в с. Запруддя (0.04 МБ)
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лавренчуку Віталію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Савчуку Івану Івановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Нуйно (0.04 МБ)
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Швораку Юрію Михайловичу в с. Сошичне (0.04 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Швораку Петру Степановичу в с. Сошичне (0.04 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савчуку Івану Івановичу в с. Нуйно (0.04 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савчук Аллі Василівні в с. Нуйно (0.04 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Раковець Тетяні Іванівні в с. Нуйно (0.04 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мосійчуку Віктору Миколайовичу в с. Нуйно (0.04 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Крицун Оксані Адамівні в с. Сошичне (0.04 МБ)
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корнійчук Оксані Миколаївні в с. Сошичне (0.04 МБ)
 43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кобук Лідії Микитівні в с. Качин (0.04 МБ)
 44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кисляк Надії Василівні в с. Качин (0.04 МБ)
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зінчуку Володимиру Васильовичу в с. Запруддя (0.04 МБ)
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрусь Надії Яківні в с. Олександрія (0.04 МБ)
 47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду за межами населених пунктів Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району Волинської області (0.04 МБ)
 48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення автозаправної станції з цільовим призначення для будівництва та обслуговування закладів торгівлі 03.07. (0.06 МБ)
 49. Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2023 року (0.05 МБ)
 50. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного з Сухацьким С.І. (0.06 МБ)
 51. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передача в оренду невитребуваних земельних часток паїв (0.18 МБ)
 52. Про надання фінансової автономії закладам загальної середньої освіти Сошичненської сільської ради (0.02 МБ)
 53. Про затвердження Програми розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя у Сошичненській територіальній громаді на 2023 – 2030 роки (0.04 МБ)
 54. Про затвердження Стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти Сошичненської сільської ради на 2023 – 2028 роки (5.36 МБ)
 55. Рішення № Про порядок денний (0.03 МБ)
 56. Рішення № про передачу майна (0.07 МБ)
 57. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2022 № 21-2 «Про бюджет Сошичненської сільської територіальної громади на 2023 рік» (0.27 МБ)
 58. Про затвердження мережі закладів освіти Сошичненської сільської ради на 2023/2024 навчальний рік (0.05 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень