Сошичненська сільська територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти рішень сільської ради №- «Проєкти рішень 25 сесії»

Кількість переглядів: 56
Скликання: 8 скликання
Сесія: 25 сесія
Тип документу: Проєкти рішень сільської ради
Дата: 12.07.2023
Автор: Проєкти рішення 25 сесії
Номер документу: -
Назва документу: Проєкти рішень 25 сесії
Прикріплені файли:
 1. Про порядок денний двадцять п’ятої чергової сесії сільської ради восьмого скликання (0.03 МБ)
 2. ЗВЕРНЕННЯ щодо проекту нового переліку населених пунктів, віднесених ДО ІОН радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (0.02 МБ)
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сошичненської сільської ради (0.05 МБ)
 4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Сошичненської сільської ради (0.04 МБ)
 5. Про встановлення ставок єдиного податку на території Сошичненської сільської ради (0.04 МБ)
 6. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сошичненської сільської ради (0.05 МБ)
 7. Про встановлення туристичного збору на території Сошичненської сільської ради (0.05 МБ)
 8. Про затвердження землевпорядної документації та реєстрацію права комунальної власності (0.04 МБ)
 9. Про безкоштовну передачу матеріалів Сошичненської сільської ради (0.06 МБ)
 10. Про безкоштовну передачу майна з балансу Сошичненської сільської ради (0.07 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осадчуку Віктору Петровичу в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осадчук Людмилі Михайлівні в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осадчук Олені Пилипівні в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сущу Володимиру Іллічу в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шилік Олені Іванівні в с. Радошинка (0.04 МБ)
 16. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Сошичне (0.05 МБ)
 17. Про розгляд листа АТ «Українська залізниця» Регіональна філія «Львівська залізниця» (0.06 МБ)
 18. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період (0.04 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Валентині Яківні в с. Сошичне (0.04 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кубарі Марії Василівні в с. Залісся (0.04 МБ)
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Фесю Юрію Вікторовичу в с. Сошичне (0.04 МБ)
 22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шевчук Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лов’ян Марії Дем’янівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Питель Надії Романівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Питель Зінаїді Василівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лов’ян Марії Пилипівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Савчуку Анатолію Петровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шевчуку Івану Максимовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 29. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Нуйно (0.05 МБ)
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Яренчук Тетяні Григорівні в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 31. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Стобихівка (0.05 МБ)
 32. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільно часткову власність для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Качин (0.05 МБ)
 33. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) (0.05 МБ)
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування приміщення пункту штучного осіменіння в селі Сошичне (0.04 МБ)
 35. Про укладення договору оренди землі на новий строк (0.05 МБ)
 36. Звіт про роботу старост у 2022 році старости Сошичненської сільської територіальної громади в Качинському старостинському окрузі (0.06 МБ)
 37. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Сошичненської сільської ради для передачі в оренду без проведення аукціону (0.02 МБ)
 38. Про внесення змін у рішення Сошичненської сільської ради від 13 грудня 2021 року № 14-12 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цапіку А.А., Цапику С.А., Цапіку Т.А., Бащук Н.А. для ведення особистого селянського господарства в с. Залісся» (0.04 МБ)
 39. Про звернення депутатів щодо Проекту нового переліку населених пунктів віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (0.06 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень