Сошичненська сільська територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти рішень сільської ради №- «Проєкти рішень 24 сесії»

Кількість переглядів: 88
Скликання: 8 скликання
Сесія: 24 сесія
Тип документу: Проєкти рішень сільської ради
Дата: 16.05.2023
Автор: Проєкти рішення 24 сесії
Номер документу: -
Назва документу: Проєкти рішень 24 сесії
Прикріплені файли:
 1. Про порядок денний двадцять четвертої чергової сесії сільської ради восьмого скликання (0.03 МБ)
 2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2022 № 21-2 «Про бюджет Сошичненської територіальної громади на 2023 рік (0.09 МБ)
 3. Про звіт виконання бюджету сільської територіальної громади за І квартал 2023 рік (0.08 МБ)
 4. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) проєктів рішень Сошичненської сільської ради про реорганізацію і ліквідацію закладів освіти Сошичненської територіальної громади (0.03 МБ)
 5. Про хід і результати виконання у 2022 році Програми розвитку освіти Сошичненської територіальної громади на 2021-2025 роки (0.06 МБ)
 6. Про безкоштовну передачу майна з балансу Сошичненської сільської ради (0.06 МБ)
 7. Про затвердження Програми зі збереження та забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини Сошичненської територіальної громади (0.03 МБ)
 8. Про роботу відділу у справах дітей та соціального захисту населення Сошичненської сільської ради (0.06 МБ)
 9. Звіт про роботу старост у 2022 році старост Сошичненської сільської територіальної громади в Карасинському та Стобихівському старостинських округах (0.06 МБ)
 10. Про відмову у наданні земельної ділянки в оренду Зайцю Володимиру Васильовичу в с. Сошичне (0.04 МБ)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шепшелей Яні Вікторівні в с. Личина (0.04 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шумік Надії Семенівні по вул. Янівка в с. Нуйно (0.04 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лесніку Олександру Вікторовичу по вул. Перемоги в с. Нуйно (0.04 МБ)
 14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Приймачук Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Приймачук Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пшонюку Євгенію Гнатовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шевчуку Федору Максимовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Балецькій Ірині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лавренчуку Василю Васильовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькій Лідії Юхимівні для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькій Лідії Юхимівні для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькій Лідії Юхимівні для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькій Олені Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькій Пелагії Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькому Василю Степановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Швораку Володимиру Пилиповичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Швораку Володимиру Пилиповичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва Логвинюк Наталії Вікторівні в с. Личини (0.04 МБ)
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва Раковець Лариси Григорівні в с. Залісся (0.04 МБ)
 30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва Харчук Валентині Павлівні в с. Личини (0.04 МБ)
 31. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ФГ «Мілінчук Г.В.» (0.17 МБ)
 32. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) С(Ф)Г «Воля Нова» Семенюку П.Т. (0.19 МБ)
 33. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ФГ «Мілінчук Г.В.» (0.05 МБ)
 34. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) (0.05 МБ)
 35. Про надання дозволу на розробку детального плану території житлового будинку по вул. Миру в с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області (0.04 МБ)
 36. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільно часткову власність для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Качин (0.05 МБ)
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для рибогосподарських потреб за межами с. Сошичне (0.04 МБ)
 38. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Радошинка (0.05 МБ)
 39. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Стобихівка (0.07 МБ)
 40. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Лесі Українки в с. Запруддя (0.04 МБ)
 41. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка в с. Качин (0.04 МБ)
 42. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки в оренду для ведення городництва Цівуну Івану Івановичу в с. Качин (0.04 МБ)
 43. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки в оренду для ведення городництва Цівуну Івану Івановичу в с. Качин (0.04 МБ)
 44. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки в оренду для ведення городництва Цівуну Івану Івановичу в с. Качин (0.04 МБ)
 45. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки в оренду для ведення городництва Цівуну Івану Івановичу в с. Качин (0.04 МБ)
 46. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Подляшанику Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Радошинка (0.04 МБ)
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Сошичненської сільської ради (0.04 МБ)
 48. Про безкоштовну передачу майна з балансу Сошичненської сільської ради 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області (0.02 МБ)
 49. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального закладу «Центр культурних послуг Сошичненської сільської ради» (0.02 МБ)
 50. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з к/н 0721487100:02:000:0070 в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 51. Про внесення змін в рішення сесії Сошичненської сільської ради від 24.02.2023 року № 22-70 «Про надання погодження у користування мисливських угідь для ведення мисливського господарства громадській організації «Українське товариство мисливців і рибалок» (0.04 МБ)
 52. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Козак Любові Антонівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 53. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ліщук Світлані Олексіївні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 54. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ліщук Світлані Олексіївні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 55. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ліщук Світлані Олексіївні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 56. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сухацькому Степану Степановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Сошичненської сільської ради (0.04 МБ)
 58. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Сошичненської сільської територіальної громади Камінь-Каширського району Волинської області (0.05 МБ)
 59. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийняті в міжсесійний період (0.04 МБ)
 60. Про затвердження Положення про координаційний центр підтримки цивільного населення (0.07 МБ)
 61. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Молодіжна в с. Стобихівка (0.04 МБ)
 62. Про надання дозволу на укладання договору суборенди на нежитлове приміщення (0.04 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень