Сошичненська сільська територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти рішень сільської ради №- «Проєкти рішень 23 сесії»

Кількість переглядів: 121
Скликання: 8 скликання
Сесія: 23 сесія
Тип документу: Проєкти рішень сільської ради
Дата: 07.04.2023
Автор: Проєкти рішення 23 сесії
Номер документу: -
Назва документу: Проєкти рішень 23 сесії
Прикріплені файли:
 1. Про порядок денний двадцять третьої чергової сесії сільської ради восьмого скликання (0.04 МБ)
 2. Про затвердження Комплексної Програми протидії корупційним та терористичним проявам у Сошичненській територіальній громаді на 2023 рік (0.04 МБ)
 3. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) С(Ф)Г «Воля Нова» Семенюку П.Т. (0.19 МБ)
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в ур. «На торфу» с. Карасин гр. Сахарук Ніні Єфремівні (0.04 МБ)
 5. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (0.04 МБ)
 6. Про внесення змін до сільського бюджету територіальної громади на 2023 рік (0.08 МБ)
 7. Про затвердження Комплексної Програми протидії корупційним та терористичним проявам у Сошичненській територіальній громаді на 2023 рік (0.04 МБ)
 8. Про скасування рішення сільської ради від 06.10.2022 року № 19-48 «Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності в користування на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ СОТІК-АГРО» (0.04 МБ)
 9. Про затвердження «Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників при Камінь-Каширській ДПІ Головного управління у Волинській області на 2023-2024 роки» (0.03 МБ)
 10. Про скасування рішення сільської ради від 06.10.2022 року № 19-10 «Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу в оренду невитребуваних земельних часток паїв Приймачук О.М.» (0.04 МБ)
 11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ковельська в с. Сошичне (0.04 МБ)
 12. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Радошинка (0.05 МБ)
 13. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам – власникам документу, що посвідчує право на земельну частку (пай) в с. Качин (0.06 МБ)
 14. Про надання дозволу на розробку детального плану території житлового будинку по вул. Центральна в с. Личина Камінь-Каширського району Волинської області (0.04 МБ)
 15. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.48 МБ)
 16. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.21 МБ)
 17. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.08 МБ)
 18. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.08 МБ)
 19. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.08 МБ)
 20. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Самусік Ганні Юхимівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Якимець Ользі Федорівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цимерману Анатолію Петровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Сіжук Ганні Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Нуйно (0.04 МБ)
 24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Самусіку Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пшонюк Ніні Михайлівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 26. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пацалаю Олександру Івановичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Павляшик Марії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 28. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Мишей Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 29. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лебідь Галині Олександрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Дрегиль Світлані Петрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Борсук Ользі Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Нуйно (0.04 МБ)
 32. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Андрієвському Анатолію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Савлук Ніні Іванівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук Світлані Тихонівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 35. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передача в оренду невитребуваних земельних часток паїв Приймачук О.М. (0.09 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчук Галині Петрівні по вул. Молодіжна в с. Карасин (0.04 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гоцик Марії Леонівні по вул. Миру в с. Карпилівка (0.04 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грицюк Наталії Йосипівні по вул. Ковельська в с. Сошичне (0.04 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Борсук Майї Вячеславівні по вул. Польова в с. Нуйно (0.04 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах Сошичненської територіальної громади с. Залісся Камінь-Каширського району Волинської області (0.04 МБ)
 41. Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.07 МБ)
 42. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.12 МБ)
 43. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.12 МБ)
 44. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Лук’янчук Надії Антонівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 45. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Павляшик Марії Тихонівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 46. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Кисляк Лідії Федосівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 47. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Цимерман Павліні Петрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Качин (0.04 МБ)
 48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Теребейчику Валерію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Нуйно (0.04 МБ)
 49. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не успадкованих невитребуваних земельних часток (паїв) ТзОВ «СП СТАНДАРТ АГРО СВІТ» (0.09 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень