2021

• РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 1-о Про скликання чергової (позачергової) сесії Сошичненської сільської ради. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 2-о Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів установ освіти сільської ради у 2021 році. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 3-о Про призначення відповідальних за прийом та оформлення документів. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 4-о Про уповноважену особу з питань організації та проведення публічних закупівель. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-о Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 6-о Про скликання п'ятої (позачергової) сесії Сошичненської сільської ради восьмого скликання. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 7-о Про уповноважену особу з питань організації та проведення публічних закупівель. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 8-о Про проведення першого (відбіркового) етапу обласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "У вихорі танцю" (дистанційно) у 2020-2021 н.р. . (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 9-о Про призхначення відповідального за внесення повних і достовірних відомостей та даних в Єдину державну електронну базу з питань освіти. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ №10-о Про проведення XVIII Спортивних ігор школярів у 2021 році. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 11-о Про затвердження та внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 12-о Про створення і затвердження складу атестаційної комісії ІІ рівня при гуманітарному відділі Сошичненської сільської ради. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 13-о Про внесення змін в річний розпис видатків бюджету Сошичненської сільської територіальної громади на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 14-о Про затвердження Положення про облікову політику сільської ради на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 15-о Про призначення відповідальної особи за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, формування та ведення Реєстру територіальної громади. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 16-о Про призначення відповідального за організаційне забезпечення, функціонування, інформаційне наповнення та поновлення, технічне супроводження  офіційного веб-сайту Сошичненської сільської ради. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 17-о Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Сошичненської сільської ради в 2020-2021 н.р. . (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 18-о Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади виконавчих органів Сошичненської сільської ради. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 19-о Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років на території Сошичненської сільської ради. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 20-о Про затвердження штатного розпису апарату та виконавчих органів Сошичненської сільської ради  в новій редакції. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 21-о Про створення робочої групи з координації дій державних органів, що здійснюють контроль за заготівлею другорядних лісових матеріалів, побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 22-о Про затвердження та внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 23-о Про оголошення конкурсу на утворення комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директорів ліцею с. Залісся та гімназії с. Личини Сошичненської сільської ради Волинської області. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 24-о Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань освіти. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 25-о Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  посадових осіб місцевого самоврядування. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 26-о Про оголошення конкурсу та утворення комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директорів ліцею с. Качин та ліцею с. Нуйно Сошичненської сільської ради Волинської області (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 27-о Про створення постійно діючої комісії щодо профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 28-о Про внесення змін в помісячний розпис податків сільського бюджету на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 29-о Про внесення змін до показників міжбюджетних транфертів бюджету Сошичненської територіальної громади 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 30-о Про скликання сьомої (позачергової) сесії Сошичненської сільської ради восьмого скликання. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 31-о Про внесення змін до показників міжбюджетних транфертів бюджету Сошичненської територіальної громади на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 32-о Про затверндження та внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 33-о Про скликання восьмої (позачергової) сесії Сошичненської сільської ради восьмого скликання. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 34-о Про покладання обов'язків по вчиненню нотаріальних дій. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 35-о Про внесення змін в помісячний розпис видатків сільського бюджету на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 36-о Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та світності місцевого самоврядування. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 37-о Про внесення змін в помісячний розпис  видатків сільського бюджету на 2021 рік. (завантажити)
  • РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 38-о Про внесення змін до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директорів ліцею с. Качин та ліцею с. Нуйно Сошичненської сільської ради Волинської області. (завантажити)